JPC Uitslagen 2017

datum evenement: 

evenement: 

 04 maart 2017 WT Fort Sabina
 11 maart 2017 CD Son
 27 mei 2017 VUT-Wedstrijd Oudewater
 03 juni 2017 Teamworkingtest Oostvoorne
17 juni 2017 WT Bosschenhoofd
18 juni 2017 WT hoekelum
01 juli 2017 CD Borculo
26 augustus 2017 SJP Simonshaven
16 september 2017 MAP Lunteren
08 oktober 2017 WT Dongen

Gekwalificeerden voor Artemis en Asterion

Geplaatsten voor de Artemis 201 per 8 oktober 2017

Joost de Fouw met Go Back Balvenie

M.L. van Haersma de With met Tututni Arrow 

Nico Huisman met Jordy van de Blankaartpolder

Elly Bos met Hummer of the Spring Cottage

Tom van der Linden met Dual’s Hope Lord Finley

Richard van Kaam met Haggis of the Spring Cottage         

Ed Booter met Go Back White Gold       

Rauk Hoogewoud met Loyal Abby vd Hooydamhoeve                

Herman Stokman met Millers Square Marly

Robert Bolsenbroek met Leannanalba Droigheann

Peter Vorderman met Saartje Passie van ´t Nieuwe Erf

Joachim van Beek met Bing v.d. Waterlandspolder

Esther van Vlerken met Dual Bente vd Hooydamhoeve

      

 

Geplaatsen voor de Asterion 2017 per 8 oktober 2017

  • Klasse B2

M. Thijs met Yuna v.h. Muntenbos

Madelon Westendorp  met Boy                                             

Peter Hofman met Silke van het Kieftendorp   

Frank Zwegers met Van de Achtste vallei Born te Be a Star

Erik van den Hoed met Bob Stevens Gundogs 

Peter Stroomenbergh met Gin from the Gundog Farm               

Saskia de Kort met Wolfeca Demisa’s Steffy Comics     

Kim Strutjens met Vd Achtste Vallei ambitious Jaidy                    

Anoek Oranje met Loyal Tess van de Hooydamhoeve 

Pedro Brugge met Sasawot Aranka Sterre

 

  • Klasse B1 

Ed Meijer met Jasmijn’s Lillie uit ’t Labradorium                             

Lucie van Delden met Sasawot Andras Boycie  

Jeroen Dijkkamp met Cerbel in Love

Jurjen Dijkstra met Sasawot Aranyu Sinne         

Ali van Dillewijn met Roebie Rother      

Marian Boutkan met Evy aus Luhlsbusch

Astrid van der Horn met Vlaklands Sambo

Kevin Hahn met No Doubt of Zofie´s Choice

Elly Kelderman met Cerbel Hope

May Broekhuis-Ronday met Sasawot Agoston Splinter

Esther Galle met Vd Achtste Vallei Born to be Free

 

Geplaatsen Artemis/Asterion volgens NLV JPC reglement hoofdstuk 9. Geplaatsten zijn verplicht eventuele wijzigingen in diploma’s zelf door te geven aan de wedstrijdsecretaris Desiree Goossen: Jpc-proeven@nlv.nu.