U kunt in de kolom EVENEMENT doorklikken naar de betreffende uitslagen

JPC Uitslagen 2018

datum evenement: 

evenement: 

03 maart 2018 WT Fort Sabina
17 maart 2018 OWT Spaarnwoude
15 april 2018 CD Son
12 mei 2018 VUT-wedstrijd Oudewater
26 mei 2018 Teamwedstrijd Borculo
09 juni 2018 WT Bosschenhoofd
17 juni 2018 WT Bennekom
07 juli 2018 CD Borculo
20 juli 2018

Veldwedstrijd Goudswaard

25 augustus 2018

SJP Oostvoorne

16 september 2018

MAP Dongen

07 oktober 2018

WT Dongen

28 oktober 2018

CD Oudewater

05 november 2018

Artemis


Gekwalificeerden voor Artemis en Asterion 2018

Bijgewerkt op 10 oktober 2018

Geplaatsten Artemis 2018

1 Mart van de Wiel met Skipper

2 Hans Walhout met Masters of Water I’m Dutch

3 Willem Ties Oosterhuis met Dreamer of the Spring Cottage

4 Rien Thijs met Knox v.h. Muntenbos

5 Tom van der Linden met Dual’s Hope Lord FInley

6 Erik van den Hoed met Bob Stevens Gundogs

7 Peter Stroomenbergh met Gin from the Gundog Farm

8 Dory Hoogewoud met Cerbel Dune

9 Herman Stokman met Millers Square Marly

10 Samantha Kersen met Jones

11 Joachim van Beek met Bing vd Waterlandspolder

12 Eleen Born met Virginia’s Lean Pepper

13 Hennie van Wageningen met Alex v. Rosa’s Tienmorgen

14 Desiree Goossen met Claire van de Waterlandspolder

15 Gilles van Campen met Rovershome April-Love Courage

 

Geplaatsten Asterion B2 klasse

1 Monique de Morree met Kaat Chase van de Grote Moor

2 Ingeborg van der Eijk met Jesse

3 Hilde van Hoften met Cerbel Buzzard

4 Rob Schmidt met Truro (Lucky)

5 Jeroen Dijkkamp met Cerbel in Love

6 Geert Askes met Eager Evita vd Horsterzoom

7 Lidy Stuivenberg met Hunting IKE vd Craneburcht

8 Jolanda Buningh met Donna

9 Ali van Dillewijn met Roebie Rother

10 Jose Hagen met Go Back Nevill Holt

 

Geplaatsten Asterion B1 klasse

1 Marcel Aarts met Quattro From The Gundog Farm

2 Vanessa Visser met Fendawood Jubilee

3 Anna Stoelman-Giarchi met Mauve

4 Karen Brekelmans met Kyra Chase van de grote Moor

5 Melanie van Overbeek met Angel van Rosa’s Tienmorgen

6 Mary Jane Koolen met Bente vd Grote Moor

7 Eline Kommers met Woodrush Dutch Poppy

8 Greet de Vries met Handsome Hanna the Second off April